ÁLLÁSAJÁNLAT – ügyvezetői munkakör betöltésére

Város Önkormányzatának Képviselő-testülete

Pályázatot hirdet

ügyvezetői munkakör betöltésére

Munkaköri feladatok:

A Kalocsai Vagyonhasznosítási és Könyvvezető Kft ( 100%-ban Kalocsa Város Önkormányzata tulajdonát képezi, székhelye: 6300-Kalocsa, Szent István király út 35, Cg.: 03-09-124451) teljes felelősségi jogkörrel való irányítása, vállalkozói tevékenység teljes körű szervezése, a Kalocsa Város Önkormányzat által átadott vagyonelemek vagyonhasznosítási szerződés szerinti hasznosításának irányítása és fejlesztése.

Megbízás időtartama:

2017. február 1. napjától határozatlan időtartamra

Illetmény és juttatás:

megegyezés szerint

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú végzettség ( jogi, közgazdasági, pénzügyi, műszaki)
  • vezetői tapasztalat gazdasági társaságban vagy önkormányzati intézményben,
  • büntetlen előélet,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány

Pályázat részeként benyújtandó iratok

  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz,
  • feladatellátásra vonatkozó szakmai elképzelések,
  • szakmai végzettséget igazoló okmányok másolati példánya,
  • nyilatkozatot arról, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők a pályázati anyagot megismerhetik,
  • nyilatkozat arról, hogy nem áll az ügyvezetőkre vonatkozó kizáró okok hatálya alatt,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • bérezésre vonatkozó igényét.

A pályázat során előnyt jelent

  • önkormányzat tulajdonban lévő gazdasági társaság vezetésében szerzett tapasztalat,

A pályázat beadásának határideje 2017. január 15.

A pályázat elbírálásának határideje 2017. január 31.

Az állás betölthető az elbírálását követően azonnal.

A pályázati kiírásnak megfelelő személyek személyes meghallgatásra is sor kerül. A pályázat eredményéről az elbírálástól számított 15 napon belül a pályázók írásban értesítést kapnak. Az elbírálási határidő szükség esetén egy alkalommal, legfeljebb 30 nappal meghosszabbítható, melyről a pályázókat értesíteni kell.

Az ügyvezető személyéről a Képviselő-testület dönt, a pályázókat meghallgatja a képviselő-testület Pénzügyi és Vagyonellenőrzési Bizottsága, valamint a Gazdaságfejlesztési és Munkahely-teremtési Bizottsága.

A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek minősítse.

A pályázatot két példányban, zárt borítékban kell benyújtani, illetve ajánlott levélben eljuttatni „ügyvezetői pályázat” megjelöléssel Kalocsa Város Polgármestere részére ( 6300-Kalocsa, Szent István király út 35.).